KLIENCI:

  • plansza1
  • plansza2
  • plansza3

Copywriter skazany na sukces

Teksty na strony internetowe w ofensywie

Zadanie jest proste i jasne. Teksty na strony internetowe mają wysoko pozycjonować firmę w Internecie. Zdarza się bardzo często, a w zasadzie jest normą, że branża jest całkowicie „zapchana”. Jak zatem wypozycjonować firmę w gąszczu konkurencji oraz wezbranym morzu wpisów na fora internetowe zawierających interesujące nas frazy SEO i słowa kluczowe? Pisanie tekstów na www to skuteczny sposób walki o pozycję w wynikach wypluwanych przez wyszukiwarkę, ale jak tu się przebić przez twardy mur przeciwników? Copywriter zrobi swoje, ale musi mieć wsparcie. Jego największym sprzymierzeńcem jest czas, który sprawi, że teksty na www z dnia na dzień będą coraz silniejsze.

Systemowe pisanie tekstów na strony internetowe

„Copywriter Poznań” kontra reszta świata

Najlepiej posłużyć się przykładem z życia, a raczej z Internetu wziętym. Jako copywriter muszę być widoczny w sieci, co najmniej z dwóch powodów. Pierwszy jest oczywisty. Im wyższe miejsce w wyszukiwarce zajmę, tym będę miał więcej zleceń. Drugi jest równie istotny. Wysoka pozycja świadczy o praktycznych umiejętnościach copywritera. „Jak zlecić pisanie tekstów na strony internetowe komuś, kto nawet sam nie potrafi się wypozycjonować?” Tok rozumowania jak najbardziej zrozumiały. Tymczasem „moje frazy”, czyli m.in. „Copywriter Poznań”, „pisanie tekstów na strony internetowe”, „teksty na www Poznań”, lub „profesjonalny copywriting” pokrywa się z całą masą słów kluczowych wykorzystywanych w kontekście tysiąca wątków, niezwiązanych w ogóle lub związanych tylko pośrednio z moją pracą. Należą do nich: ogłoszenia o pracę, dowcipy, wpisy na blogach lub forach dotyczące jakiegoś zdarzenia. To tylko czubek góry lodowej. Jak zatem przekształcić teksty na strony internetowe w solidny i skuteczny lodołamacz?

Copywriting na starcie

Copywriter na mecie

Zasada numer jeden. Skonstruować unikalne i wartościowe teksty na www. Implementować frazy SEO w newralgicznych miejscach i nasycić kontent optymalną zawartością słów kluczowych. To na początek. Co może zrobić więcej copywriter? Współpracować z „ojcem czasem”, który z każdym dniem będzie działać na korzyść dobrze zoptymalizowanego tekstu. Wyszukiwarce można pomóc poprzez systematyczne przedłużanie ogona strony. Tzw. „long tail” w postaci dodawanych artykułów bardzo podoba się pająkowi Google. Co więcej trzeba pamiętać, że aktywny copywriting na forach internetowych i linkowanie konkretnych słów to ważna broń w arsenale autora tekstów. Teksty na www to nie jedyne pożywienie pająka. To stworzenie nie jest aż tak wybredne.

„Copywriter Poznań” vs sztuczne pozycjonowanie

Pisanie tekstów na strony przeciwko usługom SEO

W tym meczu wygra copywriter, pod warunkiem, że gra potrwa kilka miesięcy. Zlecając pozycjonowanie firmie marketingowej narażamy się na koszty oraz na ryzyko krótkotrwałych efektów. Co więcej płacić trzeba co miesiąc. Dobrze napisane teksty na strony internetowe bronią się same i pracują 24h/7. Cierpliwość jednak nie jest mocną stroną właścicieli firm lub szefów działów promocji. Nie mniej profesjonalny copywriting i nowoczesne teksty na strony internetowe są i pozostaną w cenie.

Pozdrawiam, NocnyCopywriter

www.nocnycopywriter.pl www.tekstynastrone.com