KLIENCI:

  • plansza1
  • plansza2
  • plansza3

Korzyści Sprzedażowe

Copywriting www, teksty promocyjne i e-marketing w pracy

Głównym zadaniem tekstów jest zarabianie pieniędzy. Zredaguję dla Twojej firmy hasła reklamowe, teksty na strony internetowe, newslettery lub artykuły prasowe, które zakończą się kropką oraz zamówieniem, telefonem lub mailem zainteresowanych Klientów. Moje teksty sprawią, że Internauci oraz przedstawiciele konkretnej grupy docelowej wybiorą właśnie Twoją ofertę!

Teksty na strony internetowe na pełny etat

Zabiorę Twoich Klientów na spacer pełen korzyści: od pierwszej litery hasła reklamowego, aż do kontaktu. Po drodze miniemy zakładki, które w oryginalny sposób zaprezentują wszystkie oferowane przez Twoją firmę produkty lub usługi. Efektowne i jednocześnie skuteczne teksty na www sprawią, że potencjalni Klienci rozklikają się po stronie internetowej z prawdziwą przyjemnością zakończoną efektem sprzedażowym!

Hasła reklamowe, artykuły SEO, teksty na ulotki w roli sprzedawcy

Moje teksty promocyjne koncentrują na sobie uwagę oryginalnym przekazem, w który opakowuję silne argumenty sprzedażowe. Dzięki temu inwestycja w nowe teksty zwraca się błyskawicznie i szybko zaczyna zarabiać "na czysto"! Zainwestuj w sukces w polskiej wersji językowej.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Sprawdź szczegółową ofertę